خانه اخبار

خطاها و راه حل های معمول پمپ آب تغذیه دیگ بخار بخش حلقه چند مرحله ای

گواهی
چین CHANGSHA SANCHANG PUMP CO., LTD. گواهینامه ها
چین CHANGSHA SANCHANG PUMP CO., LTD. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
خطاها و راه حل های معمول پمپ آب تغذیه دیگ بخار بخش حلقه چند مرحله ای
آخرین اخبار شرکت خطاها و راه حل های معمول پمپ آب تغذیه دیگ بخار بخش حلقه چند مرحله ای

در استفاده روزانه از پمپ آب تغذیه دیگ بخار ، معمولاً با خرابی پمپ مواجه می شوید.آیا می دانید اشکالات رایج این نوع پمپ ها چیست؟برای حل آنها چه روش هایی باید انجام شود؟موارد زیر در مورد خطاها و راه حل های رایج پمپ تغذیه دیگ بخار است.

1. پمپ آب آب را جذب نمی کند ، نشانگر فشارسنج و خلا سنج به شدت می پرند و آب تزریق شده به پمپ کافی نیست.آب باید مجدداً به پمپ تزریق شود تا نشت هوا سفت یا متصل شود.

2. دلیل آن این است که مقاومت مکش بسیار زیاد است ، ارتفاع مکش بسیار زیاد است و از مقدار مجاز فراتر می رود.خط لوله ورودی آب را بررسی کنید.در صورت بروز این وضعیت ، می توان از روش تمیز کردن یا تعویض لوله مکش و کاهش ارتفاع مکش برای حل مشکل استفاده کرد.

3. به فشارسنج نگاه کنید ، در خروجی پمپ آب فشار وجود دارد ، اما پمپ آب هنوز بیرون نمی آید ، بنابراین مقاومت لوله خروجی بسیار زیاد است.دلیل آن این است که جهت چرخش اشتباه است ، پروانه مسدود شده است و سرعت پمپ کافی نیست.هنگامی که این اتفاق می افتد ، ما باید لوله خروجی را بررسی یا کوتاه کنیم ، جهت موتور را تغییر دهیم ، پروانه را تمیز کنیم و سرعت شفت پمپ را افزایش دهیم تا مشکل حل شود.

4. سرعت جریان کمتر از حد انتظار است ، پمپ آب مسدود شده است ، حلقه آب بندی بیش از حد فرسوده شده و سرعت کافی نیست.پمپ و خط لوله باید تمیز شوند.حلقه آب بندی باید تعویض شود ؛و سرعت چرخش محور پمپ باید افزایش یابد.

5. پمپ بیش از حد مصرف می کند ، غده بسته بندی بسیار محکم است و پروانه فرسوده است.شیر دروازه باید تنظیم شود تا جریان کاهش یابد ، غلاف بسته بندی شل شود یا بسته بندی به حالت چهارگوش درآید.پروانه را تعویض کنید

6. پمپ آب در فرآیند کار صدای غیرطبیعی دارد ، میزان جریان تا زمانی که آب تخلیه نشود کاهش می یابد ، دستگاه تعادل در مرحله اولیه پوشیده می شود ، شیر دروازه بیش از حد بزرگ باز می شود.مقاومت لوله مکش بسیار زیاد است ، نفوذ هوا در نقطه مکش آب وجود دارد ، ارتفاع مکش آب بسیار زیاد است و دمای مایع تحویل داده شده بسیار زیاد است.در این موارد ، شیر دروازه باید تنظیم شود تا جریان کاهش یابد ، لوله مکش را بررسی کنید ، شیر پایین را بررسی کنید ، ارتفاع مکش را کاهش دهید ، نشت را محکم یا مسدود کنید ، دمای مایع را کاهش دهید.

7. محور پمپ ارتعاش پمپ و محور موتور در یک خط مرکزی نیست ، در این زمان ، خط مرکز پمپ و محور موتور باید تراز شود.8. اگر یاتاقان بیش از حد گرم شده و روغن یا روغن کثیفی وجود ندارد ، باید روغن را در این زمان تزریق یا تعویض کنید.

میخانه زمان : 2020-12-31 09:45:02 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
CHANGSHA SANCHANG PUMP CO., LTD.

تماس با شخص: Johnson

تلفن: +8613307481676

فکس: 86-731-84749768

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)